
Газонокосарка бензинова Stiga Combi 48 SQ
- Готово до відправки
- Код: Combi48SQ
23 999 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Газонокосарка бензинова Stiga Combi 48 SQ - самохідна газонокосарка STIGA Combi 48 SQ має ширину косіння 46 см і оснащена гібридним травозбірник із індикатором заповнення об'ємом 60 літрів. На сталевих шасі встановлений надійний двигун STIGA об'ємом 139 куб. см і корисною вихідною потужністю 2,20 кВт при 2900 об/хв. Газонокосарка Combi 48 SQ дозволяє використовувати один з 4 режимів косіння: із заднім викидом, боковим викидом, збором або мульчуванням зрізаної трави, тобто ретельно її подрібненням і рівномірним розподілом по газону в якості природного добрива. Регулювання висоти косіння виконується централізовано за допомогою спеціального важеля і не представляє складності. Передбачено 6 положень від 22 до 80 мм. Задні колеса великого діаметру (280 мм) полегшують маневрування на нерівному ділянці. В комплект поставки входить боковий дефлектор і мульчують механізм. Травозбірник має спеціальне кріплення, що дозволяє з легкістю приєднувати його до косарки і не розсипати зрізану траву при знятті.
Особливості Stiga Combi 48 SQ:
- Самохідна газонокосарка оснащена системою DSC TRANSMISSION, яка в поєднанні з великими колесами на шарикопідшипниках забезпечує найкращий комфорт під час роботи
- Передня ручка газонокосарки буде корисна при транспортуванні
- Спеціальна конструкція моделі робить можливим вертикальне зберігання, що економить до 50% простору
- Центральне регулювання висоти скошування
- Оновлена система кріплення ручок
- Функції мульчування і бічного викиду
- Коннектор для миття деки і оновлений травозбірник дозволяють ефективніше використовувати газонокосарку
Комплектація Stiga Combi 48 SQ:
- Газонокосарка Stiga Combi 48 SQ
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Травозбірник на 60 л
- Комплект для мульчування
- Комплект для бічного викиду
- Комплект кріпильних елементів
- Упаковка
Ви можете купити газонокосарку бензинову Stiga Combi 48 SQ в таких містах, як Харків, Кролевець, Василівка, Крути, Рибальче, Краматорськ, Марганець, Рахів, Ніжин, Лозова, Козелець, Павлоград, Львів, Полтава та будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скошування | 80 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 1200 кв.м |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 1250 мм |
| Довжина | 1595 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | ST140 |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.75 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зрізу, мм | 22 .. 80 мм, 6 положень |
| Розмір шин, передні/задні, мм | 200/280 |
| Регулювання висоти зрізу | централізована |
| Швидкість руху, км/год | 3.7 км/год |
| Травозбірник | тканево-пластиковий |
| Ширина захоплення, см | 46 |
- Ціна: 23 999 ₴






