Циркулярная пила Scheppach Woodster ST10S - применяется для столярных работ по дереву и деревосодержащих материалов. Мощность и широкий спектр применения, инновационный дизайн и удобство в работе, точность распила и простота эксплуатации - основные достоинства этой модели. Рабочая область представляет собой литую отфрезированную основу, выполненную из алюминия. Поворотный стол оснащен градуированной шкалой и фиксатором точного положения. Инструмент оборудован мощным двигателем, высокие обороты которого помогают осуществлять распиловку без особых усилий.
Особенности Scheppach Woodster ST10S:
- Потужний мотор 2000 Вт
- Розширення столу ліворуч і праворуч збільшують опорну поверхню і для великих заготовок
- Базова рама в стандартній комплектації
- Максимальна висота різу до 85 мм
- HW пильний диск діаметром 250 мм
- Регулювання висоти і нахилу за допомогою маховика
- Включаючи захист пили, поперечний датчик і поздовжній упор
Комплектація Scheppach Woodster ST10S:
- шасі
- захисний кожух
- Наскрізний датчик
- поздовжній упор
Ви можете купити циркулярну пилку Scheppach Woodster ST10S в таких містах, як Дмитрівка, Іршава, Володимир-Волинський, Миколаїв, Булахівка, Маріуполь, Ковалівка, Приморський Посад, Подворки і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 |
| Потужність | 2.0 |
| Діаметр диска | 250.0 |
| Загальні параметри | |
| Висота | 830.0 |
| Ширина | 642.0 |
| Довжина | 940.0 |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 642 мм |
| Ширина столу | 485 мм |
- Ціна: 4 712 ₴


