Циркулярна пила Scheppach TS3100PRO застосовується для паралельної і поперечного розпилювання виробів з дерева і деревосодержащих матеріалів. Станина конструкції сталева, покрита антикорозійним покриттям. Для зручної роботи з масивними деталями в конструкції верстата передбачений додатковий висувний робочий стіл, який значно збільшує робочу поверхню. Обладнання забезпечує максимальну глибину пропилу в 83 мм під кутом 90 градусів. Варто відзначити, що стійка стаціонарна конструкція верстата повністю виключає вібрацію в процесі розпилювання. Пильний диск діаметром 315 мм швидко і без особливих зусиль замінюється на новий. Крім того, управління верстатом здійснюється за допомогою двох кнопок - включення/вимикання верстата.
Особливості Scheppach TS3100PRO:
- двигун німецької розробки орієнтований на тривалу експлуатацію при мінімальному обслуговуванні;
- твердосплавний диск оперативно розрізає матеріали середнього ступеня твердості;
- для обробки довгих предметів передбачений подовжувач столу;
- висота різання регулюється зручним способом;
- обробка великих заготовок за рахунок великого діаметру пильного кола;
- підтримання стабільних оборотів для продуктивності операцій.
Комплектація Scheppach TS3100PRO:
- циркулярний станок;
- інструкція по експлуатації;
- гарантійний талон.
Ви можете купити циркулярну пилку Scheppach TS3100PRO в таких містах, як Петропавлівська Борщагівка, Дніпродзержинськ, Кульчіївці, Рибальче, Комиш-Зоря, Новотроїцьке, Ніжин, Канів, Ладижин, Райгородок і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 47 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Число обертів диска | 2800 об/хв |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 49 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 83 мм |
| Потужність | 2.2 |
| Діаметр диска | 315.0 |
| Загальні параметри | |
| Висота | 840.0 |
| Ширина | 1100.0 |
| Довжина | 1730.0 |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
- Ціна: 13 018 ₴


