Циркулярна пила JET Powermatic PM1000 (380 В) - в трифазному виконанні комплектується двигуном на 3 кВт, який забезпечує обертання пильного диска 250 (30) мм зі швидкістю 4200 об/хв. Для підвищення зручності зміни різального інструменту Powermatic PM1000 передбачений механізм блокування шпинделя, який рідко зустрічається в інших верстатах. Кут нахилу диска 0-45°. Глибина пропилу під кутом 90° - 80 мм і 45°- 54 мм Робочий стіл чавунний 685 х 508 мм Комплектація Powermatic PM1000 включає два чавунних розширювача столу 685 х 254 мм, а також жорсткий і точний у роботі паралельний упор з ексцентриковим затискачем. Спеціальна конструкція шпінделя, затискних фланців і змінні вставки пільного столу дозволяє використовувати спеціальне оснащення, які значно розширюють функціональні можливості верстата. На верстат Powermatic PM1000 може встановлюватися пиляльний диск DADO. При його установці потрібно звернути увагу, що діаметр шпинделя 15,88 мм. Паралельний упор Powermatic PM1000 переміщується вздовж спеціальних напрямних, що дозволять розпилювати заготовки значно ширше робочого столу. Таким чином, максимальна ширина заготовки при розпилі на Powermatic PM1000 з бічним упором праворуч 1320 мм, зліва – 305 мм Габарити Powermatic PM1000 (1 фаза) - 2108х1092х1117 мм, діаметр витяжного патрубка 100 мм. Вага 152 кг.
Особливості JET Powermatic PM1000 (380 В):
- Можливість установки пазовального диска Dado
- Механізм блокування валу для полегшення заміни пиляльного диска
- Пильний модуль з чавунного литва
- Регулювання нахилу пильного диска
- Регулювання глибини пропилу
- Робочий стіл з чавунного литва
- Знімний розширювач робочого столу з чавунного лиття зліва
- Знімний розширювач робочого столу з чавунного лиття праворуч
- Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем
- Рухливий кутовий упор з направляючою уздовж Т-образного паза
Комплектація JET Powermatic PM1000 (380 В):
- Верстат
- Пиляльний диск Z40
- Паралельний упор
- Два розширювача робочого стола ліворуч і праворуч
- Кутовий упор
- Дві змінні вставки в розпилювальний стіл з прорізом під диск
- Документація
- Упаковка
Ви можете купити циркулярну пилку JET Powermatic PM1000 (380 В) в таких містах, як Новокубанка, Вознесенськ, Барвінкове, Бурштин, Хуст, Лубни, Нова Каховка, Олевськ, Суми, Ладижин, Родзинки, Петропавлівська Борщагівка і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 54 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 80 мм |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів диска | 4200 об/хв |
| Діаметр всмоктуючого патрубка, мм: | 100 |
| Загальні параметри | |
| Вага | 152 кг |
| Висота | 1117 мм |
| Ширина | 1092 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 685 мм |
| Ширина столу | 508 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2108 |
| Напруга живлення | 380 |
- Ціна: 72 015 ₴









