Циркулярна пила Jet JSTS-10M - эЭто невеликий, легкий і потужний верстат, який оснащений двигуном на 1,5 кВт. Обладнання має свої особливості: регулювання розклинюючого ножа, а також знімну блокування проти зворотного викиду заготовки. Робочий стіл JET JSTS-10 виконаний з алюмінієвого лиття та має можливість бічного розширення. Габарити столу 535х610 мм, а розширення праворуч 535х152 мм. На столі JET JSTS-10 розташовані два упору. Один наголос транспортирный з рухомою поворотної шкалою. Другий акцент – паралельний, на якому нанесена відповідна шкала. Наголос має систему швидкого затиску за рахунок ексцентрика з довгою зручною рукояткою. Пильний вузол JET JSTS-10 складається з диска 254 (30) мм, який обертається зі швидкістю 4500 об/хв. Диск має регулювання нахилу 0-45°. Відповідно, глибина пропилу при 0° - 80 мм, а при 45° - 55 мм. Максимальна ширина заготовки, яку можна обробляти на столі JET JSTS-10 з паралельним упором, - 635 мм. До верстата може підключатися аспірація діаметром 40 мм. Габарити обладнання 780х700х530 мм. Вага верстата 25 кг.
Особливості Jet JSTS-10M:
- Регулювання положення розклинюючого ножа
- Знімний упор-блокіратор проти зворотного викиду заготовки
- Регулювання нахилу пильного диска
- Регулювання глибини пропилу
- Робочий стіл з алюмінієвого лиття
- Висувний розширювач робочого столу з алюмінієвого лиття праворуч
- Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем
- Рухливий кутовий упор з направляючою уздовж Т-образного паза
Комплектація Jet JSTS-10M:
- Пила JET JSTS-10M
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Пиляльний диск Z40
- Паралельний упор
- Розширювач робочого столу праворуч
- Рухливий кутовий упор з направляючою уздовж Т-образного паза
- Упаковка - картонна коробка
Ви можете купити циркулярну пилку Jet JSTS-10M у таких містах, як Біла Церква, Енергодар, Коцюбинське, Білопілля, Волноваха, Дніпрорудне, Олександрія, Зміїв, Луцьк, Балаклія, Івано-Франківськ, Запоріжжя і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 25 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Число обертів диска | 4500 об/хв |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 55 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 80 мм |
| Потужність | 1.5 |
| Діаметр диска | 254.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 |
| Розмір столу з розширеннями | 535х152 мм |
| Загальні параметри | |
| Висота | 530.0 |
| Ширина | 700.0 |
| Довжина | 780.0 |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 535 мм |
| Ширина столу | 610 мм |
- Ціна: 10 826 ₴








