Циркулярна пила JET JTS-315SP - відрізняється великою глибиною розпилу, а також потужним двигуном. JET JTS-315SP обладнана кареткою 250 х 230 мм з регульованим кутовим упором. Хід каретки 650 мм. Максимальна довжина заготовки, яку можна розпиляти на рухомому столі 600 мм. В однофазному виконанні циркулярна пила комплектується двигуном 2,2 кВт, який забезпечує обертання пильного диска 315 (30) мм зі швидкістю 2800 об/ хв. Пиляльний диск має функцію нахилу в діапазоні 0-47°, а також регулювання глибини пропилу. Пропив циркулярної пилки під кутом 90° - 90 мм і 45°- 60 мм. Рабочий стол станка выполнен из оцинкованной стали в 2 мм, его размеры 800х550 мм. Также к столу предусмотрено удлинение 800х550 мм. В качестве опционного предложения можно приобрести дополнительное расширение стола справа 800х550 мм. На рабочем столе расположен боковой упор. Без использования бокового расширения ширина заготовки, которую можно распилить до параллельного упора - 310 мм. В качестве дополнительных особенностей станка можно отметить наличие магнитного тормоза пильного диска, а также складывающиеся ножки, которые делают JET JTS-315SP максимально комфортной при транспортировке. Габарити JET JBTS-10 - 1310 х 970 х 1000 мм, діаметр витяжного патрубка 100 мм. Вага 50 кг
Особливості JET JTS-315SP:
- Система швидкого гальмування двигуна після вимикання
- Регулювання нахилу пильного диска
- Регулювання глибини пропилу
- Робочий стіл з поверхнею з оцинкованого сталевого листа товщиною 2 мм
- Відкидний подовжувач робочого столу з листової сталі
- Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем
- Рухомий стіл з поверхнею з оцинкованого сталевого листа
- Регульований поворотний упор рухомого столу
- Два колеса і рукоятки для полегшення транспортування
Комплектація JET JTS-315SP:
- Пила
- Пиляльний диск Z36
- Паралельний упор
- Подовжувач робочого столу
- Рухомий стіл
- Упор рухомого столу
- Комплект складних опорних ніг для підлогової установки
- Документація
- Упаковка
Ви можете купити циркулярну пилку JET JTS-315SP в таких містах, як Горишние Плавні (Комсомольськ), Краматорськ, Городенка, Ізмаїл, Апостолове, Козятин, Скадовськ, Васильків, Бар і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 60 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 90 мм |
| Діаметр диска | 315 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів диска | 2800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1310 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 |
| Додаткові характеристики | |
| Розмір столу з розширеннями | 550х1600 мм |
- Ціна: 33 809 ₴







