Форматно-розкрійний верстат JET JTSS-1600 - призначений для промислового використання та відрізняється високою якістю збірки. Верстат комплектується потужним двигуном 3,8 кВт, який забезпечує обертання пильного диска 315 (30) мм зі швидкістю 4500 про/хв і підрізного диска 90 (20) мм зі швидкістю 8500 об/хв. Пиляльний диск JET JTSS-1600 має регулювання як по нахилу в межах 0-45º, так і глибині різання. Таким чином, верстат здійснює пропив заготовки під кутом 90º - 100 мм і 45º -80 мм. Розклинювальний ніж також має регулювання. Робочий стіл JET JTSS-1600 - 800х385 мм, а також бічне розширення столу 800х440 мм виконані з чавунного лиття, що забезпечує точність і стійкість налаштувань. Праворуч крім чавунного розширення додатково передбачено і сталеве розширення столу таких же розмірів. JET JTSS-1600 має рухому каретку 1600х270 мм, на якій з допомогою спеціального ексцентрикового затиску надійно кріпиться заготовка. Робочий стіл JET JTSS-1600 обладнаний потужним алюмінієвим паралельним упором, який позбавляє оператора від необхідності наносити розмітку на однотипні заготовки. Для чистоти реза ламінованих покриттів верстат JET JTSS-1600 оснащений підрізним диском, що має привід від основного двигуна. Хід каретки 1600 мм, така ж довга і максимальної довжини розпилу. Ширина розпилу, яка можлива на верстаті до упору каретки – 2200 мм Максимальна ширина при пилянні з паралельним упором праворуч 1220 мм. Відмінною особливістю JET JTSS-1600 є його комплектація. Він забезпечений всіма допоміжними конструкціями, які в інших моделях аналогічних верстатів необхідно докуповувати. Компанія JET докладає до верстати JET JTSS-1600 чавунний розширювач робочого столу, додатковий сталевий розширювач верстата 800 х 440 мм; сталевий подовжувач столу 500 х 310 мм; розширення каретки з телескопічною упором 580х680 мм і безліч іншого допоміжного обладнання. Габарити верстата 1600 х 2280 х 865 мм, вага 265 кг. Підключення аспірації проводиться через патрубок діаметром 100 мм.
Особливості JET JTSS-1600:
- Розширення каретки (580x680 мм) робить можливою роботу з габаритними листами фанери або ДСП
- Стружка і пил ефективно видаляються через патрубок моделі, що дозволяє підтримувати чистоту в робочій зоні
- Захисний кожух пильного диска забезпечує безпечну експлуатацію агрегату: відходи пиляння не вилітають в очі оператора
- Завдяки паралельного упору оператор має можливість обробляти однотипні заготовки без необхідності наносити попередню розмітку
- Ексцентриковий притиск форматно-раскроечного верстата JET JTSS-1600 10000044T виключає зміщення деталі в ході розпилювання
- За допомогою спеціального маховика кут нахилу пильного диска легко і швидко регулюється в діапазоні від 0 до 45 градусів
- Міцне з'єднання елементів конструкції між собою сприяє довгому терміну служби моделі
Комплектація JET JTSS-1600:
- Форматно-розкрійний верстат JET JTSS-1600
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковка
Ви можете купити форматно-розкрійний верстат JET JTSS-1600 в таких містах, як Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Житомир, Дніпродзержинськ, Миколаїв, Донецьк, Черкаси, Севастополь, Павлоград, Нікополь, Мелітополь та будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальна глибина стругання | 100 мм |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Споживана потужність | 3.8 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 265 кг |
| Висота | 865 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 2280 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 385 мм |
| Макс. довжина розпилу на рухомому столі | 2200 мм |
| Розміри рухомого столу (каретки) | 1600 х 270 мм |
| Розширення рухомого столу | 580 х 680 мм |
| Розширення робочого столу праворуч | 800 х 440 мм |
| Кут нахилу пильного диска | 0 - 45º |
| Подовження рухомого столу | 500 х 310 мм |
| Подовження робочого столу | 500 х 310 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
- Ціна: 105 951 ₴



