Обприскувач ранцевий Jacto DJB-20 ергономічний та легкий обприскувач на акумуляторі. Особливості апарату: гідравлічне перемішування, безліч налаштувань тиску, індикатор швидкості ходьби (швидкість) і вбудована самодіагностика. Модель оснащена легко заміняється літій-іонною батареєю. Залежно від швидкості потоку та тиску типовий час роботи від батареї на кожен заряд становить близько 8 годин. PJB-20 здатний розпорошувати горизонтально до 9 метрів, по висоті до 7,5 метрів при налаштуванні високого тиску.
Особливості Jacto DJB-20:
- Трубка розпилювача з нержавіючої сталі
- 20ти-літровий полиетиленовый бак для рідини
- Комфортні регульовані ремені
- Постійний тиск аж для повного розряду батареї
- Надійний спусковий клапан
Комплектація Jacto DJB-20:
- Обприскувач
- Зарядний пристрій
- Документація
- Упаковка
Ви можете купити обприскувач ранцевий Jacto DJB-20 в таких містах, як Миколаїв, Коростень, Іршава, Мерефа, Южноукраїнськ, Енергодар, Таранівка, Новоград-Волинський, Чернігів, Лозова, Біла Церква та будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacto |
| Країна виробник | Бразилія |
| Довжина розпилювальної трубки | 60 см |
| Довжина шланга | 135 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 4.9 кг |
| Об'єм бака | 20 л |
| Продуктивність | 1.9 літр/хв |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4.1 бар |
- Ціна: 9 915 ₴






