Обприскувач ранцевий Jacto PJM-20 являє собою зручний портативний пристрій, що працює від Li-ion батареї. Такий садовий інструмент призначений для значного спрощення, підвищення швидкості та якості процесу обприскування, він користується величезною популярністю як у сільськогосподарській галузі, так і в побутовій сфері при боротьбі з комахами, бур'янами і хворобами рослин. Розглянута модель забезпечена комфортними ременями з м'якого матеріалу з регулюванням. Ударостійкий поліетиленовий бак на 20 літрів, забезпечить можливість роботи протягом тривалого часу без зупинки і доливання рідини. Варто звернути увагу на корисну систему підтримки стабільного тиску, що не залежить від ступеня зарядженості батареї. Акумуляторний обприскувач надасть незамінну допомогу на Вашому садовій ділянці та на городі.
Особливості Jacto PJM-20:
- Бак об'ємом 20 літрів
- Чотиритактний двигун Honda GX-25T
- Оснащений трубкою з нержавіючої сталі і двома високопродуктивними соплами
- Простота обслуговування і не потрібно змішувати масло з бензином
- Обладнаний 2-ма конічними керамічними насадками
Комплектація Jacto PJM-20:
- Обприскувач
- Наплічні ремені
- Бак
- Трубка
- Сопла
- Упаковка
Ви можете купити обприскувач ранцевий Jacto PJM-20 в таких містах, як Костянтинівка, Новий Роздол, Чорноморськ (Іллічівськ), Бровари, Тетіїв, Старокостянтинів, Березне, Черкаси, Дергачі і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacto |
| Країна виробник | Бразилія |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 20 л |
| Довжина шланга | 160 см |
| Загальна вага | 10.5 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики мотооприскувача (садового оприскувача) | |
| Потужність | 0.72 кВт |
| Ємність паливного бака | 0.53 л |
| Об'єм двигуна | 25 куб. см |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 25 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Напруга | 2.2 В |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність | 6 |
- Ціна: 17 353 ₴








