Штроборез Eibenstock EMF 180.1 - призначений для фрезерування пазів і каналів в бетоні, силікатній цеглі, кам'яній кладці. Потужність 2300 Вт, діаметр диска 180 мм. Штроборез оснащений плавним пуском, температурним контролем і захистом від перевантажень по струму і візуальною індикацією перевантаження. Паралельно розташовані рукоятки зручні в роботі, а всмоктувальний шланг надійно фіксується, запобігаючи випадкове від'єднання шланга під час фрезерування. Малогабаритна конструкція, маленька відстань між пиловловлюючим ковпаком і алмазними дисками для роботи на відстані до 15 мм від краю. Основні сфери застосування: електромонтажні роботи, санітарні, опалювальні та вентиляційні конструкції.
Особливості Eibenstock EMF 180.1:
- Потужний двигун 2300 Вт
- Плавний пуск, температурний контроль і захист від перевантажень по струму, візуальна індикація перевантаження
- Паралельне розташування рукоятки - зручність роботи
- Фіксація всмоктуючого шланга - запобігає випадкове від'єднання шланга під час фрезерування
- Регульована глибина фрезерування - без використання інструменту
- Затиск шпинделя - швидка зміна диска
- Малогабаритна конструкція, маленька відстань між пиловловлюючим ковпаком і алмазними дисками для роботи на відстані до 15 мм від краю
- Регульована ширина паза з кроком в 1 мм
- Наявність кожуха - оптимальний потік повітря, простота видалення осколків
- Інструмент працює в напрямку різання - зручність експлуатації
- Діаметр перехідника Ø 35 мм - безпосереднє приєднання до промислового пилососа DSS 25/50/35
- Технологія EIBENSTOCK «Easy Break Out» - швидке розбивання по центральному розрізу. Регулювальні диски для використання 3 алмазних дисків (доступні як аксесуар) дозволяють встановити три диска і скоротити час роботи до 30%.
Комплектація Eibenstock EMF 180.1:
- Борозник
- Захисний кожух
- 2 алмазних диска
- Додаткова рукоятка
- Керівництво по експлуатації
- Кейс
Ви можете купити штроборез Eibenstock EMF 180.1 в таких містах, як Родзинки, Чаплинка, Кам'яно-Зубиловка, Рівне, Тячів, Охтирка, Новодністровськ, Кегичівка, Виноградів, Баланівка, Умань і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7.5 кг |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 22,23 мм |
| Напруга | 220 В |
| Тип упаковки | Кейс |
| Ширина паза | 7 – 60 мм |
- Ціна: 24 649 ₴




