Штроборез Eibenstock EMF 125.2 - це електроінструмент, призначений для капітального будівництва не обійтися без комунікацій в стінах. Щоб зробити цю роботу швидко і якісно, використовується штроборез. Представляємо вашій увазі професійний інструмент від виробника з Німеччини — Eibenstock EMF 125.2. В основі конструкції знаходиться двигун останнього покоління потужністю 1.7 кВт. Передбачена система плавного запуску, що виключає появу ривка. Ширина різу регулюється в діапазоні від 7 мм до 30 мм Інструмент дозволяє виконувати рез практично впритул до суміжної стіни. При необхідності завжди можна підключити пилосос, який буде видаляти пил і сміття. Штроборез дозволяє прорізати канали в стінах для подальшого укладання в них комунікацій. Інструмент може використовуватися як в побутових цілях, так і на будівельному майданчику.
Особливості Eibenstock EMF 125.2:
- Прорізання каналів в піщано-вапняних матеріалах і цегляній кладці
- Електронне управління - плавний пуск, контроль температури, постійна швидкість під навантаженням
- Фиксация всасывающего шланга пылесоса предотвращает его непреднамеренное отсоединение во время работы
- Регулируемая глубина резания
- Блокировка шпинделя для легкой смены диска
- Специальная конструкция и небольшое расстояние между пылесборником и алмазными дисками позволяют проводить работы на расстоянии до 10 мм от края
- Ширина канала 7 - 30 мм, регулируется с шагом в 1 мм
- Диаметр патрубка Ø 35 мм для подключения к серии промышленных пылесосов DSS
Комплектация Eibenstock EMF 125.2:
- Бороздодел
- Защитный кожух
- 2 алмазных диска
- Дополнительная рукоятка
- Руководство по эксплуатации
- Кейс
Ви можете купити штроборез Eibenstock EMF 125.2 в таких містах, як Жовті Води, Лозова, Коломия, Конотоп, Нетішин, Червоноград, Сміла, Генічеськ, Кегичівка, Вовниги, Чернігів і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальна глибина пропілу | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 22,23 мм |
| Напруга | 220 В |
| Тип упаковки | Кейс |
| Ширина паза | 7 – 30 мм |
- Ціна: 30 217 ₴









