Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штроборез Eibenstock EMF 125 - це електроінструмент, призначений для виконання технологічних прорізів у цегляній кладці і силікатній цеглі. Відноситься до обладнання професійного класу, витримує недовговічні, інтенсивні режими експлуатації. Стане в нагоді під час електромонтажних робіт.
Особливості Eibenstock EMF 125:
- підключається до однофазної побутової мережі, напругою 220 В;
- при номинальной мощности в 1400 Вт, штроборез развивает скорость 7000 об/мин, обеспечивает высокую эффективность в процессе работы;
- диск, диаметром 125 мм, режет пазы, глубиной до 30 мм и шириной 7-30 мм;
- за счет плавного пуска прибор не создает рывков, поэтому его просто удерживать оператору;
- всасывающий шланг надежно зафиксирован, что предотвращает отсоединение во время работы;
- функция поддержания постоянных оборотов не допускает смены скорости электроинструмента, способствует качественному резу;
- опция температурного контроля бережет прибор от перегрева, продлевает срок службы;
- заміна диска відбувається оперативно, завдяки швидкозатискний шпинделя;
- глибина різання регулюється без застосування спеціального інструменту;
- підключається до промислового пилососу для відводу пилу, сміття, очищення оперативної робочого місця;
- впроваджена електронна захист двигуна відключає пристрій в разі критичної навантаження або перегріву;
- малі габарити, вага 3,8 кг, зручна рукоятка, ергономічна збалансована форма забезпечують комфорт при експлуатації.
Комплектація Eibenstock EMF 125:
- Штроборез;
- інструкція;
- пластиковий кейс.
Ви можете купити штроборез Eibenstock EMF 125 в таких містах, як Кам'яно-Зубиловка, Кривий Ріг, Полтава, Бердянськ, Київ, Херсон, Балаклія, Кам'янець-Подільський, Бахмут, Очаків і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.8 кг |
| Максимальна глибина пропілу | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 22,23 мм |
| Напруга | 220 В |
| Тип упаковки | Кейс |
| Ширина паза | 7 – 30 мм |
- Ціна: 11 801 ₴





