Пуско-зарядний пристрій Deca SCP 60/400 - це універсальний апарат, який стане в нагоді в багатьох випадках життя. Портативний прилад має захист від перешкод і перепадів напруги і надмірної перезаряду. Модель вугільні після зарядки, а також автоматично відстежує стан батареї завдяки мікропроцесору. Мікропроцесор самостійно налаштовує напруги і значення переданого струму на батарею, але при необхідності оператор може внести ввести всі налаштування самостійно в ручному режимі. Примітна можливість дистанційного пуску завдяки невеликому брелку. Разом з тим є можливість зарядження батарей 12В і 24В допомогою спеціального перемикача. Модель використовується для зарядки багатьох видів акумуляторних батарей з рідким і гелевим наповненням, які встановлені на легковий транспорт, мотоцикли, катери і мають ємність до 800Ач. А також вона може здійснювати швидкий пуск двигунів легкового та вантажного транспорту з розрядів акумулятором пусковим струмом 400А, що часто необхідно в зимовий час.
Особливості Deca Class Booster 2500:
- Підходить для свинцево-кислотних акумуляторів типу WET, AGM, GEL, Ca/Ca
- Високоінтелектуальне управління роботою приладу забезпечує вбудований мікропроцесор, розроблений за останніми технологіями
- Зарядка з відключенням по таймеру
- Захист від зворотної полярності
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження з автоматичним скиданням
- Дистанційне управління
- Цифрова індикація
- Може залишатися підключеним до батареї протягом тривалого часу. Батарея готова до використання в будь-який час.
Комплектація Deca Class Booster 2500:
- Зарядний пристрій
- Керівництво по експлуатації
- Упаковка
Ви можете купити пуско-зарядний пристрій Deca SCP 60/400 в таких містах, як Святогірськ, Новотроїцьке, Дніпрорудне, Лозова, Полтава, Промінь, Бердянськ, Тернопіль, Комиш-Зоря, Ковель Берегово і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deca |
| Країна виробник | Італія |
| Ємність акумулятору | 800 А. г |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Тип | Пусковий |
| Струм заряду | 400 А |
| Сила струму зарядки, А | 60 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 |
| Споживана потужність, Вт | 1150 |
| Температурний режим експлуатації | -15 +40 |
| Тип зарядного пристрою | пуско-зарядний пристрій |
- Ціна: 23 884 ₴




