Пускозарядний пристрій Deca Class Booster 2500 - здатне виконувати безліч операцій, необхідних при обслуговуванні транспорту. У даній моделі була здійснена можливість дистанційного керування для пуску двигуна. При необхідності можна включити режим швидкої зарядки акумулятора з таймером. Для найбільш якісного живлення батареї ви можете вручну виставити бажану силу струму. Унікальним для цього пристрою є електронний контроль правильної фазування підключення до мережі. Також тут застосовуються і інші такі важливі функції захисту від перевантаження, від неправильної полярності, від короткого замикання. Таке професійне обладнання застосовується для зарядки 12 і 24-Вольтних свинцевих акумуляторів та пуску двигуна. Буде корисним на підприємствах з частою експлуатацією транспорту, а також приватним власникам різних машин.
Особливості Deca Class Booster 2500:
- Велика потужність роботи;
- Швидка зарядка з таймером;
- Регулювання струму зарядки;
- Електронний контроль правильної фазування підключення до мережі;
- Дистанційне керування пуском двигуна;
- Системи безпеки;
- Зручний для перенесення.
Комплектація Deca Class Booster 2500:
- Зарядний пристрій
-
Інструкція по експлуатації;
-
Картонна коробка
Ви можете купити пускозарядний пристрій Deca Class Booster 2500 в таких містах, як Харків, Білопілля, Луцьк, Сміла, Слов'янськ, Святогірськ, Новотроїцьке, Дніпрорудне, Лозова, Полтава і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deca |
| Країна виробник | Італія |
| Ємність акумулятору | 2200 А. г |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Тип | Зарядний |
| Струм заряду | 2500 А |
| Сила струму зарядки, А | 180 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 73 |
| Довжина | 590 |
| Кількість режимів заряду | 10 |
| Споживана потужність, Вт | 4000 Вт / 42000 Вт для пуску двигуна / |
| Температурний режим експлуатації | -15 +40 |
| Тип зарядного пристрою | пуско-зарядний пристрій |
| Ширина | 840 |
- Ціна: 123 720 ₴



