Пускозарядний пристрій Deca CLASS BOOSTER 1350 - робить його незамінним при експлуатації свинцевих акумуляторів у бензинової техніки. Крім основного свого призначення - заряджати батареї, апарат може безпосередньо подавати електрику на двигун для його запуску. Всі ці здібності даної моделі доповнюються сучасними системами безпеки, що запобігають випадкове неправильне підключення і коротке замикання. Зважаючи ваги агрегату в 44 кг виробники подбали, щоб Вам не довелося носити тяжкості в руках, і оснастили його для пересування колесами. Дане пристосування використовується для підзарядки будь-яких акумуляторів зі свинцевим елементом, а також для безпосереднього пуску двигуна. Буде незамінним на СТО, в майстернях і на підприємствах з великим автопарком.
Особливості Deca CLASS BOOSTER 1350:
- Висока потужність заряду;
- Можливість безпосередньо підключення для старту двигуна;
- Дистанційний запуск;
- Швидка зарядка з таймером;
- Захист від перевантаження, від неправильної полярності і короткого замикання;
- Зручний в експлуатації.
Комплектація Deca CLASS BOOSTER 1350:
- Зарядний пристрій
-
Інструкція по експлуатації;
-
Картонна коробка
Ви можете купити пускозарядний пристрій Deca CLASS BOOSTER 1350 в таких містах, як Крути, Рибальче, Краматорськ, Марганець, Рахів, Ніжин, Лозова, Козелець, Павлоград, Львів, Полтава, Дніпропетровськ і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deca |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість режимів заряду | 5 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Ємність акумулятору | 1300 А. г |
| Тип | Зарядний |
| Струм заряду | 1350 А |
| Сила струму зарядки, А | 100 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 44 |
| Висота | 750 |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт / 20000 Вт для пуску двигуна / |
| Тип зарядного пристрою | пуско-зарядний пристрій |
| Температурний режим експлуатації | -15 +40 |
- Ціна: 69 282 ₴


