Пускозарядний пристрій Deca CLASS BOOSTER 4500E - є можливість регулювання струму заряду і пуску, а також наявність швидкої зарядки за допомогою таймера. Таймер встановлюється на 60 хвилин автономної роботи і після заряду обладнання відключається автоматично. На лицьовій панелі розташовані регулятори під батареї на 12 або 24 В, регулятор по вибору одного з 4 режимів заряду/пуску в залежності від акумулятора, регулятор установки автоматичного таймера і амперметр. Пускозарядний пристрій заряджає акумуляторні батареї на 12/24 В - WET, AGM, GEL, Са, а також запускає автомобільні двигуна. Ємність акумуляторів, що заряджаються 35-600 Ah. Робочий струм заряду батареї 75 Amp, який може регулюватися. Одночасно обладнання може проводити заряд двох з'єднаних акумуляторів по 300 Ah. Пусковий струм пускозарядного пристрою 350/500 Amp.
Особливості Deca CLASS BOOSTER 4500E:
- Підходить для свинцево-кислотних акумуляторів типу WET, AGM
- Можливість регулювання сили струму заряду
- Швидка зарядка з таймером
- Захист від зворотної полярності
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Кнопка "ВКЛ/ВИКЛ"
- Амперметр
- Колеса і ручки для легкого транспортування
Комплектація Deca CLASS BOOSTER 4500E:
- Зарядний пристрій Deca CLASS BOOSTER 4500E
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Кабель з роз'ємом "Schuko" - 2 м
- Керівництво по експлуатації
- Упаковка
Ви можете купити пускозарядний пристрій Deca CLASS BOOSTER 4500E в таких містах, як Крути, Рибальче, Краматорськ, Марганець, Рахів, Ніжин, Лозова, Козелець, Павлоград, Львів, Полтава, Дніпропетровськ і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deca |
| Країна виробник | Італія |
| Ємність акумулятору | 600 А. г |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Тип | Пусковий |
| Струм заряду | 500 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | AGM, WET |
| Вага | 25.5 |
| Висота | 750 |
| Споживана потужність, Вт | 1700 Вт / 7500 Вт для пуску двигуна / |
| Температурний режим експлуатації | -15 +40 |
| Тип зарядного пристрою | пуско-зарядний пристрій |
- Ціна: 9 957 ₴


