Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Угловая шлифмашина Stark AG-1150 PROFI - угловая шлифмашина для реза и шлифования различных строительных материалов, таких как бетон, камень, металл, пластик и пр. Высокая мощность электрического двигателя позволяют выполнять работу на профессиональном уровне.
Особенности Stark AG-1150 PROFI:
- качественные детали (прочные стальные шестерни редуктора, профессиональный статор) обеспечивают инструменту долгий срок службы, а так же увеличивают возможности;
- професійна система відводу пилу не забиває двигун і внутрішні елементи болгарки для безпечної та якісної роботи;
- зручна додаткова рукоятка забезпечує комфортну роботу і маневреність;
- надійний прогумований кабель довжиною 3 м дозволяє вільно виконувати роботу, не сковуючи руху;
- захисний кожух, який зменшує небезпеку отримання травм при пошкодженні диска;
- досить легкий вагу для тривалої роботи без втоми.
Ви можете купити кутову шліфмашину Stark AG-1150 PROFI в таких містах, як Зеленодольськ, Миколаївка, Конотоп, Балаклія, Черкаси, Кіровоград, Ужгород, Велика Олександрівка, Бурштин, Івано-Франківськ, Прилуки, Дмитрівка, Бровари, Маріуполь, Ніжин, Петрівка, Білгород-Дністровський, Іллічівськ, Мелітополь, Крути, Дніпропетровськ, Харків, Білопілля, Луцьк і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 528 ₴






