Штроборез AEG MFE 1500 - у нього потужний двигун на 1500 ватт гарантує, що пристрій буде відмінно працювати навіть в самих важких умовах. Регульована ширина різання забезпечує універсальне використання AEG MFE 1500. Функція плавного старту забезпечує плавний набір оборотів, що збільшує термін життя редуктора з-за відсутності різкого удару під час пуску пристрою. До достоїнств даного інструменту варто зарахувати і на AEG MFE 1500 ціна, яка не перевищує розумних меж. У цій мережевий машині використовуються диски діаметром 125 міліметрів. Є можливість регулювання ширини штроблення для акуратної роботи та блокування шпинделя. Пристрій оснащений вбудованим байонетним адаптером для видалення пилу, що значно покращує комфортність роботи. Це пристрій досить легко утримувати в руці, що позитивно позначається на роботі оператора.
Особливості AEG MFE 1500:
- Потужний 1500 Вт двигун
- Електроніка з плавним пуском і захистом електродвигуна від перегріву і перевантаження
- Регульована глибина штроблення для акуратної роботи
- Змінна ширина штроблення для розширення можливостей інструменту
- Адаптер для підключення системи пиловидалення
- Блокування шпинделя
Комплектація AEG MFE 1500:
- Борозник
- Кабель 4 м
- Долото
- Передня рукоятка
- Пиловідведення
- Гайковий ключ
- Картонна коробка
Ви можете купити штроборез AGP MFE 1500 в таких містах, як Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Одеса, Севастополь, Дніпропетровськ, Чернівці, Кременчук, Дніпродзержинськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Київ та будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 30 мм |
| Максимальна ширина паза | 26 мм |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: від 19 303 ₴






