Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Цепля SEQUOIA 21BPX72E:
- Різальні ланки мають робочі кути невеликого радіуса заокруглення, які швидко виконують різання й які легко закачувати.
- Амортизатори на провідних ланках ланцюга знижують відбій.
- З'єднувальні ланки допомагають зберегти олію в тих місцях на ланцюгу, де вона потрібна.
- Отвори у хвостовиках провідних ланок ланцюга допомагають розподіляти оливу по всій довжині паза напрямної шини.
Технічні характеристики Цепь SEQUOIA 21BPX72E:
| Тип | 21ВРХ |
| Крок ланцюга, дюйм | 0.325 |
| Товщина приводної ланки, мм | 1.5 |
| Довжина ланцюга | 18"/45 см |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SEQUOIA |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Довжина шини | 45 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 72 шт. |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
- Ціна: 309 ₴





