Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель Bosch GSR 180-LI працює від літій-іонного 18 В акумулятора. Двухскоростная (до 450 об / хв на 1-й і до 1700 об / хв на 2-ій передачі), з плавним регулюванням числа обертів.
За допомогою даної моделі можна свердлити деревину, отримуючи отвори діаметром до 35 мм, метал - до 10 мм, стіни - до 8 мм. Як шуруповерт працює з гвинтами і шурупами діаметром до 10 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год /-12,0 Ач |
| Індикатор заряду акумулятора | 1 |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, 2-швидкісний редуктор |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, кейс |
| Конструкція | пістолетна |
| Макс. діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 10 мм |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 50 |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв |
- Цена: 10 296 ₴


