
Bosch Шуруповерт-дриль GSB 120-Li, 12V, 2*2 Ач*2 Ач, 14/30 Нм, 400/1500 об/хв, 0.89 кг, кейс, ЗУ
- Нет в наличии
- Код: 0.601.9G8.000
5 280 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електронна система (ECP) слідкує за рівнем розряджання батареї і не допускає повного розрядження. Планетарний редуктор забезпечує дві швидкості свердління (0-400 та 0-1500 об/хв) та ідеальний крутний момент (14/30 Нм). Швидкості перемикаються механічно. Оптимальний момент, що крутить, допоможе підібрати 20+1 ступінь настановного кільця. Змінюючи силу натискання на вимикач, регулюється швидкість обертання насадки. Швидкозатискний патрон із Auto-Lock. Перемикач реверсу для швидкої зміни напрямку обертання патрона. Відпустивши вимикач, обертання моментально зупиняється завдяки гальму вибігу. Дриль-шуруповерт із міцним корпусом надійний при роботі в складних умовах. Підсвічування PowerLight.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 0.96 кг |
| Вбудована робоче освітлення | 1 /(LED-подсветка) |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Кейс | 1 |
| Колір | синій |
| Комплектація | валіза, акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, шуруповерт |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент (м'який) | 14 Нм |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Прогумований корпус | 1 /( рукоятка с мягкой накладкой) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 5 280 ₴

