Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 1.06 кг |
| Вбудована робоче освітлення | 1 /(LED-подсветка) |
| Живлення | Li-Ion |
| Зарядний пристрій | AL 1115 CV |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Кейс | 1 |
| Ключові особливості | Підсвічування |
| Колір | синій |
| Комплектація | валіза, акумулятор - 2шт, зарядний пристрій |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент (м'який) | 14 Нм |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 8 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм /(жестк.) |
| Напруга | 12 В |
| Прогумований корпус | 1 /(рукоятка с мягкой накладкой) |
| Тип | дриль-шуруповерт/ударная |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1500 об/хв /макс. |
- Цена: 5 712 ₴


