Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO6050J - це універсальний інструмент для грубої шліфовки, фінішного шліфування та полірування, має два режими роботи (обертальний і вібраційний) і електронний контроль швидкості. Ефективна система пиловидалення через шліфувальну пластину дозволяє підвищити точність робіт. У комплект поставки, крім шліфувальні машини Makita BO6050J входить також паперовий мішок, тарільчастий шліфувальний диск, шліфувальний папір, шестигранний ключ і чемодан для транспортування MakPac.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 5.5 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Колір | зелений/з чорним |
| Комплектація | пластиковий кейс, Ручка/273504-7 |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 6800 |
| Показник вібрації ah | 5.5 м/с² |
| Рівень шуму | 82 дБ /звуковое давление / звуковая мощность 93 дБ(А) |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Тип | ексцентрикові |
| Ширина | 155 мм |
- Цена: 19 100 ₴


