Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 200 мм |
| Вес | 2.04 кг |
| Длина | 875 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.04 кг |
| Джерело живлення | акумулятор/не входять до комплекту поставки |
| Довжина | 875 мм |
| Додаткові характеристики | рукоятка з м'якою накладкою, блокування кнопки включення, рукоятка з регулюванням положення, серія Power X-Change, телескопічна ручка із змінними розмірами, напрямне колесо |
| Діаметр диска | 100 мм /(діаметр щітки) |
| Комплектація | комплект щіток/1x нейлонова і 1x стальна |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 1200 |
| Тип | очищувач швів плитки |
- Цена: 2 994 ₴


