Описание
Характеристики
Информация для заказа
З зручною, потужною і надійною полирувально-шліфувальною машиною Einhell CC-PO -1100/1E, амбітні ентузіасти, які звикли робити все своїми руками, отримують зручний, потужний інструмент для полірування лакованих поверхонь машини, для шліфування дерев'яних, пластикових і металевих поверхонь. За допомогою електронного контролю швидкості потужність полірування або шліфування може бути скоригована в залежності від матеріалу. Додаткова рукоятка робить легкою і зручною роботу з полірувально-шліфувальною машиною Einhell CC-PO -1100/1E.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Напряжение | 230 В |
| Цвет | Красный |
| Тип | Робот |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.76 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.76 кг |
| Висота | 330 мм /(упаковка) |
| Довжина | 439 мм /(упаковка) |
| Додаткові характеристики | крепление на липучке, блокування шпинделя, Електронний контроль швидкості |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Колір | червоний |
| Комплектація | пластиковий кейс, додаткова рукоятка, Шліфувальний папір/6шт (2x60, 2x80, 2x120), диск поролоновий, синтетичний диск/2 шт. |
| Кріплення розхідника на платформі | липучка |
| Напруга | 230 В |
| Розмір шліфувальної поверхні | Ø180 мм |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Швидкість холостого ходу | 3500 об/хв |
| Ширина | 129 мм /(упаковка) |
- Цена: 3 714 ₴


