Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-16 – це незамінний агрегат у домашньому господарстві, що значно полегшує догляд за рослинністю на ділянці, а також безліч інших процесів. Завдяки йому Ви забудете про різних шкідників, адже апарат вмить допоможе розпорошити захисні добрива. Крім того, він стане в нагоді і при мийці машин, вікон, інших поверхонь. ,
Особливості Grunhelm GHS-16:
- телескопічна металева вудка довжиною 65-110 см;
- широка горловина;
- 4 години роботи на одному заряді;
- вольтметр з рівнем заряду;
- регулювання потужності;
- ранцеві ремені;
- встановлений сітчастий фільтр;
- набір пластикових форсунок.
Ви можете купити обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-16 в таких містах, як Новомосковськ, Вестерничаны, Новодністровськ, Івано-Франківськ, Конотоп, Шостка, Таранівка, Тернопіль, і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 3 бар |
- Ціна: 2 157 ₴


