Акумуляторний обприскувач Jacto PJBC-16 (1223776) являє собою зручний портативний пристрій, що працює від Li-ion батареї. Такий садовий інструмент призначений для значного спрощення, підвищення швидкості та якості процесу обприскування, він користується величезною популярністю як у сільськогосподарській галузі, так і в побутовій сфері при боротьбі з комахами, бур'янами і хворобами рослин. Розглянута модель забезпечена комфортними ременями з м'якого матеріалу з регулюванням. Ударостійкий поліетиленовий бак на 16 літрів, забезпечить можливість роботи протягом тривалого часу без зупинки і доливання рідини. Варто звернути увагу на корисну систему підтримки стабільного тиску, що не залежить від ступеня зарядженості батареї. Акумуляторний обприскувач Jacto PJBC-16 (1223776) надасть незамінну допомогу на Вашому садовій ділянці та на городі.
Особливості Jacto PJBC-16 (1223776):
- якісна розпилюючий трубка з нержавіючої сталі;
- зручні регульовані ремені;
- створення постійно стабільного тиску;
- надійний спусковий клапан;
- стійкість бака до хімії і ультрафіолету.
Ви можете купити акумуляторний обприскувач Jacto PJBC-16 (1223776) в таких містах, як Костянтинівка, Новий Роздол, Чорноморськ (Іллічівськ), Бровари, Тетіїв, Старокостянтинів, Березне, Черкаси, Дергачі і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacto |
| Країна виробник | Бразилія |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 3.2 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 1.9 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 2.2 А. г |
| Напруга | 10.8 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4.1 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина вудки | 61 см |
- Ціна: 6 093 ₴






