Акумуляторний обприскувач Maruyama MSB151 (355001) неймовірно практична річ для внесення добрив і хімічної обробки від шкідників у саду, а так само дезінфекції різних приміщень. Такий апарат застосовується в більшості випадків для професійного використання, ємність забезпечена достатньою великий горловиною для спрощеної заливки. Розробником запроваджено спеціальний електронасос, який працює на акумуляторі 5 Ач. Наявність зливного шланга дозволить видаляти залишки хімікату. Кнопкове управління розташовується в зручному місці на рукоятці. Дана модель обладнана унікальним режимом «градація», що дозволяє визначати ступінь ефективності роботи помпи після простою. Сам агрегат володіє невеликою вагою, а зручний наплічний ремінь забезпечить комфорт і продуктивність роботи на городі, в теплиці і парниках. Заряд акумуляторної батареї дає можливість працювати до двох годин при низькому значенні тиску і одну годину при високому. Акумуляторний обприскувач Maruyama MSB151 (355001) чудове придбання для обробки рослинності і розпилення добрив.
Особливості Maruyama MSB151 (355001):
- вимикач двоступінчастого типу;
- наявність прямоточною помпи;
- ємна акумуляторна батарея;
- м'який плечовий ремінь;
- передбачена широка конструкція форсунки для гербіцидів.
Ви можете купити акумуляторний обприскувач Maruyama MSB151 (355001) в таких містах, як Сміла, Тузли, Комсомольське, Ковалівка, Івано-Франківськ, Южноукраїнськ, Марганець, Львів, Бориспіль, Кривий Ріг і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maruyama |
| Країна виробник | Японія |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 5.3 кг |
| Об'єм бака | 15 л |
| Продуктивність | 1.5 літр/хв |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 354967 |
| Габаритні розміри | 25х37х48 см |
| Тиск | 0,5 / 1,0 MPa |
- Ціна: 18 944 ₴











