Газонокосарка бензинова 1.2 кВт/1.36 к.с., 2800 об/хв, 80 куб. см, ЕВРО 5, ширина/ висота 420/25-75 мм,
- Нет в наличии
- Код: LM-4540
8 999 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Бензинова газонокосарка INTERTOOL LM-4540 відмінно підійде для косіння трави на садових і присадибних ділянках, спортивних майданчиках тощо. Допоможе доглядати за газоном і підтримувати його естетичений вигляд, скошує навіть високу траву, завдяки зручному регулюванню висоти покосу.

Ефективна робота
Газонокосарка працює швидко та ефективно, за рахунок встановленого потужного 4-х тактного двигуна 2000 Вт. Не зважаючи на наявність потужного двигуна ця модель дуже економічна. Об’єм паливного бака складає 0,8 л.
Перевагою бензинових газонокосарок є обробка ділянок великої площі з мінімальними витратами палива. Ширина зрізу даної газонокосарки становить 420 мм.
Надійна конструкція основи з металу зі сталевими ножами має збільшений ресурс роботи і не деформується від зіткнень з твердими предметами.

Зручність користувача
Ергономічний дизайн косарки, ручка з м'якою накладкою в місці хвата - все це робить вашу роботу легшою та комфортнішою.
Регулюйте висоту покосу, яка оптимально підходить під довжину трави, рекомендована висота зрізу 4-5 см, косіть не більше половини висоти трави. Регулювання висоти покосу здійснюється за допомогою важеля, який знаходиться з правої сторони задньої осі.
Травозбірник даної газонокосарки об’ємом 45 л, виконаний з нейлону на сталевій основі, значно спрощує експлуатацію та очищення.

Зберігання бензинової газонокосарки
Перед зберіганням газонокосарки довше 30-ти днів, рекомендуємо вам зробити наступне:
- повністю очистіть газонокосарку від бруду, сміття, листя;
- злийте мастило та бензин з бака;
- переконайтеся, що всі гайки, болти, гвинти надійно затягнуті та закріплені;
- візуально огляньте всі деталі, що обертаються, на предмет наявності пошкоджень;
- усуньте пошкодження, якщо це необхідно;
- зафарбуйте поверхні, які піддалися корозії, попередньо зачистивши їх наждаком;
- зберігайте газонокосарку в сухому та чистому приміщенні.
Газонокосарки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.5 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.8 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність травозбірника | 45 л |
| Высота среза | 25-75 мм |
| Гарантія | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Объем | 0,164736 |
| Объем двигателя | 80 |
| Мощность | 2800 |
| Тип двигателя | бензиновый, 4-тактный |
| Тип запуска | ручной вытяжной стартер |
| Ширина зрізу | 420 мм |
- Цена: 8 999 ₴

