-12%Лещата мiнi 40мм INTERTOOL HT-0055
- Готово к отправке
- Код: HT-0055
170 ₴
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Лещата міні INTERTOOL HT-0055 призначені для закріплення заготовок, предметів та деталей невеликих розмірів для подальшої їх обробки. Вони дуже зручні та стануть у пригоді кожному майстру в арсеналі інструменту.

Надійна конструкція
Лещата виготовлені з якісного чавунного сплаву, що забезпечує необхідну міцність. Металевий кріпильний гвинт з упором під фіксацію до поверхні. Покриті лещата стійкою порошковою фарбою проти хімічних, механічних та атмосферних впливів. Загартовані сталеві губки забезпечують надійне захоплення та зносостійкість робочої поверхні.
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Ширина губок | 40 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.526 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Индия |
| Материал | чугун, сталь |
| Объем | 0,000700 |
| Тип | слесарные |
| Ширина захвата | 30 мм |
- Цена: 149 ₴


