-12%
Ножівка садова складна 180мм INTERTOOL HT-3142
- Готово к отправке
- Код: HT-3142
160 ₴
140 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ножівка садова складна 180мм INTERTOOL HT-3142Готово к отправке
160 ₴140 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа


Призначення
Щоб сад виглядав доглянутим, гарним та добре родив, потрібно періодично обрізати зайві сухі гілки. У цьому вам допоможе садова ножівка HT-3142. Пиляє без особливих зусиль паростки дерев та чагарників, а потрійна заточка зубців допоможе без проблем видаляти масивні сухі гілки, що здерев'яніли.

Міцна складна конструкція
Пила садова не деформується, а заточка довго залишається гострою, полотно виготовлено зі зносостійкої інструментальної сталі. Ручка легка, виготовлена з пластику, зручна з протиковзними насічками. Завдяки складаній конструкції з фіксатором, пилку можна компактно скласти та безпечно носити з собою в рюкзаку, сумці з іншими інструментами та ін.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина полотна | 180 мм |
| Общие | |
| Вес | 0.247 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 240 мм |
| Кількість зубців на дюйм | 7 |
| Материал лезвия | инструментальная сталь |
| Общая длина | 400 |
| Объем | 0,000975 |
| Тип | ножовка складная |
- Цена: 140 ₴

