
Комплект отверточних насадок PH2 * 75 мм уп. 10 шт.. STORM INTERTOOL VT-0071
- Нет в наличии
- Код: VT-0071
160 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
PH2 - найпоширеніший тип насадок. Використовують як зміннв біти для роботи з гвинтами, шурупами і саморізами. Завдяки універсальному шестигранному хвостовику на 6 мм підходять як до ручних викруток, так і до дрилів, шурупокрутів.
Подовжена форма дозволить закручувати кріплення навіть у важкодоступних місцях!
Ці насадки прослужать вам довше за звичайнв біти, оскільки виготовлені з міцної, твердої сталі S2. Грані не сточуються при роботі, а сама біта не схильна до крихкого руйнування. Робочий хрестик намагнічений! Це дозволить тримати кріплення і діставати їх з важкодоступних місць.
Весь комплект з 10 насадок упакований в пластиковий кейс з отвором. Можна зручно підвісити на цвях або гачок.
Крути кріплення з комфортом, навіть у важкодоступних місцях!
Викрутки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.189 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 75 |
| Количество | 10 шт. |
| Материал | сталь S2 |
| Объем | 0,000155 |
| Тип | удлиненные биты |
| Тип насадки | PH2 мм |
| Шестигранник | 1/4" |
- Цена: 160 ₴

