-11%Ножівка садова складна 254 мм, SK5 INTERTOOL HT-3143
- Готово к отправке
- Код: HT-3143
230 ₴
204 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44


Призначення
Ножівка садова складана INTERTOOL HT-3143 - чудовий помічник в обрізанні гілок. За її допомогою надають доглянутого та здорового вигляду саду, деревам, кущам тощо.

Міцне лезо
Пила гостра та міцна, оскільки виготовлена з якісної японської сталі SK5. Підвищений вміст вуглецю у сплаві роблять її витривалою, стійкою до навантажень, також надовго зберігається гострота різальної кромки.

Потрійне заточування зубців
Розріз чистий, не залишає задирок, оскільки зубці садової ножівки мають потрійну заточку! Гострі як бритва, вони ріжуть як вперед, так і назад, гарантуючи максимальну ефективність пиляння. Також ця пилка ефективно ріже свіжі гілки.

Складна конструкція
Завдяки компактним розмірам (довжина у складеному вигляді 300 мм), її зручно брати із собою у походи, на риболовлю або для відпочинку біля багаття! Наявність фіксатора полотна з ABS пластику, виготовленого у вигляді металевого штиря, фіксується за паз на лезі ножа, забезпечує безпечне транспортування – ножівка не розкриється у невідповідний момент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина полотна | 254 мм |
| Общие | |
| Вес | 0.528 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 300 мм |
| Кількість зубців на дюйм | 7 |
| Материал лезвия | сталь SK5 |
| Общая длина | 540 |
| Объем | 0,001591 |
| Тип | ножовка складная |
- Цена: 204 ₴

