

Складний багатофункціональний ніж знадобиться рибалці, мисливцеві, туристу та й узагалі вмілому господарю. Головна перевага інструмента полягає в тому, що всі основні елементи завжди під рукою. Ніж зручно носити в кишені, на поясі або в рюкзаку. В екстрених ситуаціях завжди швидко приходить на допомогу: щось підпиляти, відрізати, відкрутити або відкрити - будь-яка дрібна робота йому до снаги.

Універсальний та зручний
Практичний та багатофункціональний ніж не займе багато місця в кишені або у бардачку автомобіля. Наявність 9 функцій робить його незамінним у побуті або коли під рукою немає цілого арсеналу інструментів.
Замок цієї моделі простий та не потребує додаткових зусиль для складання ножа. Достатньо натиснути на обух і він закриється. Спейсер (підпираюча частина на ручці) вбереже від випадкового відкриття ножа.
Ручка ножа з накладками із сучасного шорсткого композиту G10 зручно лежить у руці та запобігає ковзанню у мокрих або брудних руках. Вирізняється високою міцністю та надійністю.
Завдяки своїм невеликим габаритам ніж можна зручно носити як брелок на ланцюжку у зв’язці з ключами.

Міцність та довговічність конструкції
Усі інструменти виготовлені з 420-ї сталі, стійкої до появи корозії, вона має відмінні різальні властивості. Інструменти щільно зафіксовані у корпусі без люфтів. Грані всіх насадок міцні, витримують максимальні навантаження та не стираються під час роботи.
Надійна 420-а сталь служить значно довше за іншіх сплави завдяки міцності та високій стійкості до появи корозії.
*Не є холодною зброєю

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструменти | нож; <br>ножницы; <br>штопор; <br>пилка по дереву; <br>отвертка SL; отвертка PH; <br>открывалка для консервов; <br>открывалка для бутылок; <br>карабин |
| Вес | 0,170 |
| Довжина в складеному вигляді | 97 мм |
| Довжина леза ножа | 72 мм |
| Общая длина | 165 |
| Количество функций | 9 |
| Матеріал леза ножа | нержавеющая сталь |
| Материал рукоятки | сталь G10 с накладками |
| Объем | 0,000569 |
| Тип | швейцарский нож |
| Тип замка | Slip joint |
| Товщина рукоятки | 16 мм |
- Цена: 286 ₴


