Рівень будівельний 600мм 3 капсули, перетин 23 * 58 мм INTERTOOL MT-1142
- Нет в наличии
- Код: MT-1142
256 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Рівень будівельний 600мм 3 капсули, перетин 23 * 58 мм INTERTOOL MT-1142Нет в наличии
256 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Важко уявити будь-яке будівництво чи ремонт без будівельного рівня. Це незамінний інструмент для розмітки та перевірки площин.

Можливості
Три «вічка»-візири забезпечують високоточну побудову горизонталей та вертикалей. Капсула під кутом 45° дозволяє контролювати роботу двох інших візирів. Ви легко та швидко зчитаєте показник, оскільки центральна капсула збільшена.

Надійна конструкція
Рівень виготовлений зі зносостійкого анодованого алюмінію, який не схильний до корозії, появ тріщин та подряпин. Має збільшену міцність завдяки ребрам та служить значно довше звичайних рівнів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.333 кг |
| Габариты | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 58.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Украина |
| Материал изготовления | анодированный алюминий |
| Объем | 0,000865 |
| Тип | пузырьковый уровень |
| Точность измерения | 0.5 мм/м |
- Цена: 256 ₴

