Головка свічкова 1/2 "16 мм * 65 мм . STORM INTERTOOL ET-0006
- Нет в наличии
- Код: ET-0006
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Головка використовується для монтажу та демонтажу свічок запалювання. Працює разом з ручними інструментами, які мають робочий квадрат 1/2": з тріскачками, воротками, подовжувачами, викрутками тощо.

Ефективна робота
Всередині головки розміщено гумовий ущільнювач, який надійно утримує свічку запалювання та полегшує її монтаж, демонтаж. Збільшена довжина головки 65 мм дозволяє дістати свічку запалювання у глибоких колодязях.

Зносостійкість та надійність
Виконана з надміцної Cr-V сталі з присадками хрому та ванадію. Головка витримує значні навантаження, має велику механічну міцність, а також пружність, що важливо для передачі крутного моменту від інструмента на свічку запалювання. Тришарове покриття нікелем підвищує міцність, витривалість та корозійну стійкість головки. Геометрія робочого шестигранника оброблена з точними допусками для ідеальної посадки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,106 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина головки | 65 мм |
| Объем | 0,000171 |
| Розмір головки | 16 мм |
| Тип | головка свечная |
- Цена: 69 ₴

