Рівень будівельний посилений 800мм INTERTOOL MT-1508
- Нет в наличии
- Код: MT-1508
690 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Будівельний рівень призначений для розмічання і перевірки площин. Без цього інструмента не обійтися під час ремонту, встановлення меблів і навіть при такому процесі, як повісити картину.
Ця серія рівнів функціонально не відрізняється від своїх аналогів у асортименті INTERTOOL, однак має свої унікальні особливості.

Точна робота
Рівень оснащений трьома капсулами: двома вертикальними і однією горизонтальною, що дозволяє працювати у вертикальній і горизонтальній площинах. При цьому горизонтальна колба збільшена і має шість відміток для зручного зчитування показників під будь-яким кутом, а дві вертикальні колби дозволять не перевертати зайвий раз рівень під час вимірювань.

Захист від пошкоджень
Міцна конструкція з алюмінію із масивними ребрами жорсткості, з товщиною профілю 1,8 мм. На торцях встановлена спеціальна система захисту від ударів при падінні та інших механічних пошкодженнях. Вимірювальні колби чудово захищені завдяки ребрам жорсткості та виступаючому профілю, а також суцільному надійному кріпленню.
Рівень має повне фрезерування з двох сторін, що забезпечує максимально щільне прилягання до поверхні та полегшує роботу майстра. Бокові ребра жорсткості також мають фрезеровану поверхню для забезпечення найбільш щільного прилягання з боків.

Зручність
Інструмент виготовлений з алюмінію, легкий в експлуатації при цьому вирізняється високою міцністю. Вкритий якісною порошковою фарбою. Отвори для захвату мають двокомпонентну прогумовану рукоятку, яка гарантує відмінний хват і комфорт під час роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.764 кг |
| Габариты | |
| Длина | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Объем | 0,001440 |
| Тип | уровень усиленный |
| Товщина профілю | 1.8 мм |
- Цена: 690 ₴

