Рубанок електричний, 650Вт, 16000об / хв, 0-2мм, ніж 82мм INTERTOOL DT-0745
- Нет в наличии
- Код: DT-0745
1 600 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Електрорубанок INTERTOOL DT-0745 - це простий, базовий інструмент для роботи з деревиною, фанерою та іншими пиломатеріалами. Рубанок справляється з нескладними побутовими завданнями, добре підійде для роботи у побуті, в гаражі, по господарству.

Функціонал
Двигун потужністю 650 Вт розвиває швидкість обертання ножів до 16000 об/хв., дозволяючи за один прохід зняти матеріал з максимальною глибиною 2 мм та шириною 82 мм.
Плавне регулювання глибини стругання дозволяє підібрати оптимальну глибину зрізу – крок складає всього 0,25 мм. Електрорубанок може зрізати фаски, глибиною до 10 мм, робити пази, вибирати чверті.
До комплекту постачання входить паралельний упор, який дозволить регулювати ширину зрізу, а також упор для регулювання вибірки чверті, глибиною 10 мм.

Зручність у роботі
Ручка рубанка має гумові накладки для кращого захоплення в роботу та надійного зчеплення з рукою.
Патрубок для виведення стружки дозволить утримувати робоче місце у чистоті, а з використанням адаптера рубанок можна під'єднати до пилососа (адаптер не входить до комплекту).
Невелика вага рубанка забезпечує відмінну маневровість у роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 2.8 кг |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Глубина обработки | до 2 |
| Максимальна ширина ножа | 82 мм |
| Напряжение питания | 230 |
| Объем | 0,008584 |
| Особенности | максимальная глубина выборки фальца (четверти) -10 мм |
| Скорость вращения | 16000 |
| Ширина обработки | 82 |
- Цена: 1 600 ₴

