-15%Лещата слюсарні поворотні 200мм посилені, 25,3кг INTERTOOL HT-0084
- Готово к отправке
- Код: HT-0084
4 500 ₴
3 830 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Лещата слюсарні INTERTOOL HT-0084 призначені для закріплення заготовок, деталей та предметів для подальшої обробки.

Ковадло
Велике ковадло (відносно загальнихгабаритів лещат) розширює можливості лещат та дозволяє комфортно виконувати невеликі слюсарні роботи для формування деталей із застосуванням ударів.

Поворотна база
Поворотна база дає можливість повертати та нерухомо фіксувати деталь у діапазоні 360° навколо своєї осі для зручної роботи.

Довговічні та міцні
Лещата виготовлені з чавуну, вирізняються своєю міцністю, пластичністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Вкриті лещата стійкою до деформацій порошковою фарбою проти хімічних, механічних та атмосферних негативних впливів.

Зручні у роботі
Зубчасті загартовані губки надійно фіксують виріб та запобігають ковзанню деталі. Вирізняються зносостійкістю, що дає можливість виконувати важчу роботу.
Поворотна база розширює можливості фіксації деталей у горизонтальній площині на 360° навколо своєї осі – ви можете зафіксувати заготовку у будь-якому зручному для роботи положенні.
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Ширина губок | 200 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | чугун, сталь |
| Особенности | поворотная основа |
| Ширина захвата | 240 мм |
| Объем | 0,030425 |
| Тип | слесарные |
| Країна-виробник | Индия |
- Цена: 3 830 ₴





