Рукавичка трикотажна, синтетична, посилена, 3/4 облив, покрита чорним спіненим латексом, 10" INTERTOOL SP-0117
- Готово к отправке
- Код: SP-0117
50 ₴
43 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44


Призначення
Захисні рукавиці INTERTOOL SP-0117 з латексним покриттям, призначені для захисту рук в умовах середньої важкості. Основа рукавиць виготовлена з поліестеру. Така пряжа з синтетичних волокон забезпечує зносостійкість, комфорт і гігієнічність. Еластичний манжет захищає від потрапляння всередину рукавиці дрібних частинок і пилу.

Зручність
Комфортна робота забезпечується основою, що виготовлена з поліестеру, який приємний до тіла і має малу вагу. Безшовна конструкція, що облягає руку, використовується 13-а категорія в'язки (13 петель на дюйм). Еластичний манжет захищає від потрапляння всередину рукавиці дрібних частинок і пилу. Надійне утримання слизьких предметів забезпечується латексним покриттям рукавиці. Нанесене за принципом 3/4 і захищає майже всю кисть.

Надійний захист
Висока стійкість до стирання завдяки спіненому покриттю з латексу. Рукавиці мають гарні характеристики захисту від механічних пошкоджень (порізи, проколи), при цьому лишаються зручними і м'якими.

Відповідають європейським стандартам
Рукавиці SP-0117 є засобом індивідуального захисту І категорії і відповідають стандартам:
EN 420 - визначає загальні вимоги до ергономічності, практичності, безпечності і матеріалу виготовлення захисних рукавиць.
EN388
- стійкість до стирання – рівень 4 (0-4);
- стійкість до розрізання – рівень 1 (0-5);
- міцність на розрив – рівень 2 (0-4);
- стійкість до проколювання – рівень 1 (0-4).
Рукавиці робочі та садові №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина | 25 см |
| Материал | Латекс |
| Пользовательские характеристики | |
| В'язка | 13 петель на 1", бесшовная |
| Вес | 0,100 |
| Манжет | вязанный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Объем | 0,000314 |
| Покрытие | покрытие латекса 3/4" |
| Размер | 10" |
- Цена: 43 ₴

