-10%Зубило пікоподібне SDS-PLUS 17х400 мм INTERTOOL SD-0442
- Готово к отправке
- Код: SD-0442
160 ₴
144 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Зубило списоподібне INTERTOOL призначене для демонтажних робіт та буріння міцних абразивних матеріалів, таких як цегла, бетон, піноблок, камінь тощо. Використовуються спільно як з електричними, так і з акумуляторними перфораторами.

Ефективна робота
Оптимальна геометрія робочої частини долота дозволяє швидко та ефективно відколювати плитку, штукатурку, пробивати тверді матеріали, створювати отвори під комунікації у стінах тощо. Виготовлене долото зі сталі С40, що забезпечує високу продуктивність та тривалий строк служби.

Надійне кріплення
Система SDS-plus передбачає надійне та міцне з'єднання зубила з інструментом, що підвищує безпеку роботи та зменшує ризик випадіння оснащення. Також забезпечує швидку та зручну заміну оснащення без необхідності використання додаткових інструментів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.725 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр пробойника | 17 мм |
| Довжина пробійника | 400 мм |
| Объем | 0,000303 |
| Применение | для кирпича и бетона |
| Тип | Пробойник |
| Тип крепежа | SDS Plus |
- Цена: 144 ₴

