Правило-рівень 300 см, 2 капсули, вертикальний і горизонтальний INTERTOOL MT-2031
- Нет в наличии
- Код: MT-2031
999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Правило-рівень 300 см, 2 капсули, вертикальний і горизонтальний INTERTOOL MT-2031Нет в наличии
999 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Правило-рівень призначене для вимірювання кута відхилення, таким чином дозволяє робити ідеально точне вирівнювання поверхонь. Таке прямокутне правило підходить для вирівнювання бетону при стягуванні підлоги та інших будівельних завдань.

Міцна конструкція
Виготовлене правило з міцного алюмінієвого профілю, дуже легке. Алюміній не боїться вологи, не набухає і не деформується, при цьому має малу вагу. Правило має збільшену міцність та стійкість до зносу, а також не схильне до вигинання корпусу. Два бульбашкові рівні захищені від ударів, дві мітки, що не стираються, на колбах, з точністю вимірювання - 0,5 мм/м.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.9 кг |
| Длина | 3000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Объем | 0,006000 |
| Тип | правило-уровень |
| Товщина профілю | 1 мм |
| Товщина ребра | 17 мм |
| Ширина ребра | 100 мм |
- Цена: 999 ₴

