Секатор 200 мм INTERTOOL FT-1005
- Готово к отправке
- Код: FT-1005
200 ₴
177 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Садовий секатор FT-1005 обрізає як живі, так й сухі гілки. Наявність храпового механізму в три ступені, зменшує навантаження на руки користувача та дозволяє робити менше пошкоджень на зрізі гілок.

Ефективна робота
При обрізанні товстої гілки з кожним натисканням відбувається фіксація лез у певному положенні. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження на весь секатор та набагато швидше робити ту ж роботу, порівняно зі звичайним секатором. До того ж ваші руки менше втомлюються при тривалому обрізанні гілок у саду!
Гострі заводські леза гарантують м'яку обрізку, без «закушування» кори. Гілки або лоза не зісковзують з ріжучої частини, завдяки рифленій будові нижньої частини леза.

Зручний
Фіксатор ручок не дозволить розкритися секатору у невідповідний момент та дозволяє комфортно зберігати, а також носити його в сумці з іншими інструментами. Матовий матеріал гумової накладки на основній ручці зручний, оскільки не ковзає в руках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.273 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 22 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Матеріал рукояток | прорезиненная накладка |
| Объем | 0,000708 |
| Особенности | храповый механизм |
- Цена: 177 ₴

