Правило трапецієподібне 300 см INTERTOOL MT-2230
- Нет в наличии
- Код: MT-2230
800 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Будівельне алюмінієве правило призначене для вирівнювання поверхонь. За його допомогою ви відмінно впораєтеся з розрівнюванням гіпсової, вапняної чи цементної штукатурки. Також може застосовуватись для вирівнювання бетонної суміші під час стягування підлоги.

Надійна конструкція
Виготовлене правило із міцного алюмінієвого профілю, дуже легке й не схильне до впливу корозії. Алюміній не боїться вологи, не набухає та не деформується, при цьому має малу вагу. Має форму прямокутної трапеції, довжиною 300 см. Така трапецієподібна форма дозволяє штукатурному правилу зберігати жорсткість та доводити поверхню практично до ідеальної рівності.

Зручність у роботі
Форма з додатковим упором під пальці майстра забезпечує зручність у роботі та надійне утримання правила у руці при інтенсивних роботах. Після закінчення роботи правило легко очищається від залишків розчину.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.85 кг |
| Длина | 3000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Украина |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Объем | 0,006173 |
| Тип | правило трапециевидное |
| Товщина профілю | 0.8 мм |
| Ширина ребра | 14.2 мм |
- Цена: 800 ₴

