Стрічка ізоляційна 0.15мм*17мм*25м кольорова (упак 10 шт) INTERTOOL IT-0029
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: IT-0029
36 ₴
29 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Призначення
Головне призначення ізоляційних стрічок – електроізоляція дротів, також може широко застосовуватись в інших господарських цілях. Основні властивості ізоляційної стрічки: ізолює проводку та витримує струм високої напруги до 6000 В, забезпечуючи безпеку роботи приладів. Використовується у будь-яких електросистемах.

Можливості
Ізоляційна стрічка забезпечує чудову клейкість – тримається на пластику, металі, плитці, склі та на інших гладких поверхнях. Термостійка – стрічка з ПВХ не втрачає своїх властивостей у широкому діапазоні температур, при сильному нагріванні дроту у місці пробою ізоляції не виникає загоряння, вона пожежобезпечна. Ізострічка еластична, можна змотати тонкі дроти та приклеїтись на рельєфну поверхню. Стрічка стійка до розтягування – витримує подовження до 175%. Вологостійка – надійно захищає дроти від потрапляння вологи, запобігає появі грибка та корозії на трубах та інших поверхнях.

Параметри
Колір ізоляційної стрічки при покупці від 1 до 9 одиниць вибирається випадковим чином. Якщо ви замовляєте 10 одиниць, постачається ціла упаковка, в якій буде по 2 ізострічки кожного кольору. У комплекті різні кольори для маркування та іншого застосуваня: синій, червоний, зелений, жовтий, білий. Довжина стрічки 25 метрів, ширина 17 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,080 |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25 м |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Объем | 0,000128 |
| Относительное удлинение на разрыв | 175 % |
| Прочность на растяжение | 24.5 Н/см |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Цiна | указана за 1 ед. |
| Цвет | синий, красный, зеленый, желтый, белый |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
- Цена: 29 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

