влевовправо

Тачка садово-будівельна, 85л., 150кг, 2 пневмоколеса з підшипником 15 "(4.00-8). INTERTOOL WB-0823
- Нет в наличии
- Код: WB-0823
1 299 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тачка WB-0823 має оцинкований знімний лоток, об'ємом 85 літрів. Тачка складається з розбірних частин, які компактно розміщені в упаковці. Рамна конструкція виконана з суцільногнутої труби, що збільшує загальний ресурс тачки і витримує заявлене навантаження. Тачка WB-0823 має два пневмоколеса з підшипником, розміром 15 дюймів (4.00-8). Лист металу, що використовується у виробництві тачки, має товщину 0,7 мм, а вантажопідйомність тачки становить 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Грузоподъемность | 150 кг |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.2 кг |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 0,044000 |
| Об'єм лотка | 85 л |
| Розмір колеса | 15"; пневматическое с камерой, с подшипником |
| Тип лотка | съемный, оцинкованный |
| Тип рами | труба цельногнутая 32x1,2 |
| Тип тачки | разборная |
- Цена: 1 299 ₴


