влевовправо

Тачка садово-будівельна, 65л., 130кг, 1 пневмоколесо з підшипником 14 "(3.50-8). INTERTOOL WB-0613
- Нет в наличии
- Код: WB-0613
1 099 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тачка WB-0613 має лоток червоного кольору. Тип лотка – знімний з порошковим покриттям. Тачка складається з розбірних частин, які компактно розміщені в упаковці. Рамна конструкція виконана з суцільногнутої труби, що збільшує загальний ресурс тачки і витримує заявлене навантаження. Лист металу, що використовується у виробництві тачки, має товщину 0,6 мм, а вантажопідйомність тачки становить 130 кг. Об'єм лотка – 65 літрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Грузоподъемность | 130 кг |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.08 кг |
| Ширина | 630 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 0,044000 |
| Об'єм лотка | 65 л |
| Розмір колеса | 14"; пневматическое с камерой, с подшипником |
| Тип лотка | съемный, порошковое покрытие |
| Тип рами | труба цельногнутая 28x1,2 |
| Тип тачки | разборная |
- Цена: 1 099 ₴


