Правило-рівень 100 см, 2 капсули, вертикальний і горизонтальний INTERTOOL MT-2010
- Нет в наличии
- Код: MT-2010
399 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Правило-рівень 100 см, 2 капсули, вертикальний і горизонтальний INTERTOOL MT-2010Нет в наличии
399 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Правило-рівень призначене для вимірювання кута відхилення, таким чином дозволяє робити ідеально точне вирівнювання поверхонь. Таке прямокутне правило підходить для вирівнювання бетону при стягуванні підлоги та інших будівельних завдань.

Міцна конструкція
Виготовлене правило з міцного алюмінієвого профілю, дуже легке. Алюміній не боїться вологи, не набухає і не деформується, при цьому має невелику вагу. Правило має збільшену міцність та стійкість до зносу, а також не схильне до вигинання корпусу. Два бульбашкові рівні захищені від ударів, дві мітки, що не стираються, на колбах, з точністю вимірювання 0,5 мм/м.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.75 кг |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Украина |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Объем | 0,002078 |
| Тип | правило-уровень |
| Товщина профілю | 1 мм |
- Цена: 399 ₴

