Лещата свердлильні 100мм, система швидкої фіксації INTERTOOL HT-0093
- Нет в наличии
- Код: HT-0093
799 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лещата свердлильні 100мм, система швидкої фіксації INTERTOOL HT-0093Нет в наличии
799 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Високоточні лещата призначені для встановлення на свердлильні верстати та стійки завдяки наявності кріпильних пазів (не підходять до стійки ST-0001). Використовуються для точних робіт із деталями невеликих розмірів. Дозволяють надійно зафіксувати заготовки в процесі свердління або фрезерування.

Можливості
Мають систему швидкої перестановки губок, що дозволяє заощаджувати час на розтискання лещат.

Надійна конструкція
Виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву, що забезпечує стійкість до появи корозії та необхідну міцність. Гумові накладки з рифленою поверхнею виключають прослизання деталі під час роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Ширина губок | 100 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.65 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 0,004096 |
| Тип | сверлильные |
| Ширина захвата | 90 мм |
- Цена: 799 ₴

