
Лещата стандартної настільної конструкції застосовуються для надійної фіксації невеликих деталей і подальшої їх обробки. Лещата дуже зручні і знадобляться кожному майстру.

Функціонал
Гвинтовий затискач допомагає встановити лещата на більшість робочих поверхонь. Розмір отвору під стільницю - 35 мм. Затискні губки з пазом для надійної фіксації деталей виключають прослизання під час роботи. Виготовлені зі сталі та забезпечують зносостійкість робочої поверхні.

Надійна конструкція
Корпус лещат виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву, що забезпечує стійкість до появи корозії та необхідну міцність. Металевий кріпильний гвинт з упором для кріплення до поверхні. Покриті стійкою до деформації порошковою фарбою проти хімічних, механічних та атмосферних впливів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Ширина губок | 80 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 0,002888 |
| Тип | слесарные |
| Ширина захвата | 65 мм |
- Цена: 660 ₴


